Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
slideshow_1 slideshow_2 slideshow_3

[TITLE]

[CONTENT] Więcej
TOEIC

 Czym jest TOEIC? 
TOEIC (Test of English for International Communication ) to egzamin językowy, który sprawdza znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki. Jest egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych. Obecnie jest jednym z najbardziej popularnych egzaminów na świecie , wybieranym przez menedżerów ds. zarządzania zasobami ludzkimi, specjalistów ds. rekrutacji, uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację państwową oraz klientów indywidualnych. Rocznie, do egzaminu podchodzi ponad 4 500 000 kandydatów na całym świecie. Dołącz do nich!

  TOEIC Bridge 
TOEIC BRIDGE jest oficjalnym, międzynarodowym testem, przeznaczonym dla uczniów, których poziom językowy mieści się pomiędzy A1 i B1 w skali CEF. To jedyny oficjalny certyfikat z j. angielskiego dla gimnazjalistów rozpoznawalny na całym świecie!  

   Dlaczego TOEIC?
Zapewnia obiektywną ocenę znajomości języka angielskiego, jaka jest wymagana na danym stanowisku pracy 
* Jest cennym dokumentem referencyjnym dla osób pracujących
* Oferuje standard wyników, który jest uznawany na całym świecie
* Jest wysoce rzetelny; wyniki są zawsze dokładne i spójne
* Jest atrakcyjny cenowo
* Zapewnia szybkie otrzymanie wyników
* Zapewnia ciągłą skalę, co pozwala na monitorowanie postępów
* Dostarcza opisy wyników kandydata w zadaniach związanych z wykonywaną pracą
* Motywuje studentów do poprawy znajomości języka angielskiego

  Ile to kosztuje?
W zależności od ośrodka egzaminacyjnego cena egzaminu TOEIC waha się w granicach od 300 do 400zł. Egzamin TOEIC Bridge to koszt około 300zł.

  Gdzie można zdawać? 
Egzamin Toeic jest przeprowadzy przez sieć ośrodków egzaminacyjnych na całym świecie. Listę ośrodków, które przeprowadzają egzamin znajdziesz na stronie www.toeic.eu 

  Jak wygląda egzamin? 
 

Egzamin ma format testu wyboru. Zdający wypełniają kartę odpowiedzi, zaznaczając jedną z sugerowanych odpowiedzi A, B lub C lub A, B, C lub D. Karta odpowiedzi jest następnie przetwarzana przez komputer, który generuje wynik testu na skali punktowej 10-990 punktów. Egzamin TOEIC trwa 2 godziny i składa się z 200 pytań, podzielonych na dwie części:
 * Listening Comprehension (rozumienie ze słuchu) 5 – 495 punktów
 * Reading Comprehension (czytanie) 5 – 495 punktów

   Cała sesja egzaminacyjna trwa około 2,5 godziny.  

Oprócz punktacji, zdający otrzymuje również Tabelę Sprawności Językowych, która precyzyjnie określa umiejętności językowe osoby, która zdała test, oraz interpretuje wynik punktowy. Taki sposób prezentacji wyników testu pozwala na przedstawienie wyniku testu wraz z załączonym opisem kompetencji językowych kandydata.

  Ile będę czekać na wyniki?
Wyniki egzaminu znane są często już w 48 godzin, maksymalnie w 10 dni roboczych.Referencje klientów
photo of client

Dagmara Nowak, 19 lat

Świetna szkoła i bardzo kompetentni nauczyciele, dzięki którym bez problemów zdałam rozszerzoną maturę z języka angielskiego na ponad 90%.
photo of client

Łukasz Morawski, 38 lat

Centrum językowe Lloyds świetnie przygotowało moich pracowników do konatków z ważnymi, zagranicznymi przedsiębiorcami.
photo of client

Kasia Węckiewicz, 28 lat

Bardzo miła kadra i przede wszystkim posiadające dużą wiedzę. Serdecznie polecam każdemu tą szkołę.