Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
slideshow_1 slideshow_2 slideshow_3

[TITLE]

[CONTENT] Więcej
ANGIELSKI (dorośli)

NOWOŚĆ!! NOWOŚĆ!! NOWOŚĆ!! NOWOŚĆ!! NOWOŚĆ!! NOWOŚĆ!! NOWOŚĆ!! NOWOŚĆ!!


Metoda BLS Communication (Blended Learning System)
powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, który poszukiwał nowych, świeżych rozwiązań wykraczających poza dotychczasowe ramy nauczania tylko jednym schematem.
Jako, że nauka metodą BLS Communication zakłada zarówno pracę na zajęciach z lektorem, jak i samodzielną pracę każdego ucznia w domu, do dyspozycji kursantów oddane są zarówno podręczniki drukowane jak i podręcznik multimedialny umieszczony na platformie e-learningowej.

Metoda, która powstała z doświadczenia!

Metoda BLS Communication to połączeniue wielu dobrych praktyk nauczania dzięki czemu jest tak ciekawa dla ucznia, pozwalając mu na:
szybkie zdobycie umiejętności porozumiewania się, utrwalenie podstaw gramatycznych, osiągnięcie łatwości w komunikowaniu się po angielsku, zdobycie certyfikatu TELC.

UNIKATOWE POŁĄCZENIE SPRAWDZONYCH ROZWIĄZAŃ
: metoda bezpośrednia; e-learning; metoda tradycyjna; metoda komunikatywna.


Zajęcia z lektorem: System prowadzenia zajęć oparty jest przede wszystkim na klasycznych założeniach metody bezpośredniej, dzięki czemu możliwe jest między innymi natychmiastowe przełamanie bariery mówienia; uzyskanie swobody wysławiania się przez uczniów, a także wykształcenie nawyków językowych za pomocą pytań i odpowiedzi.

Rotacja lektorów: Nowatorskie i wyjątkowe efektywne rozwiązanie polegające na kontakcie ucznia z wieloma lektorami podczas różnych zajęć dydaktycznych. Umożliwia to zapoznanie się słuchacza z różną wymową, różnym akcentem i różnym sposobem dynamiki mówienia.

Podręcznik Multimedialny: Integralną częścią metody BLS Communication jest jednoczesne prowadzenie zajęć stacjonarnych oraz samodzielna praca kursantów z podręcznikiem multimedialnym dostępnym w Internecie na platformie e-learningowej. Dzięki temu uczniowie spędzają dodatkowe 30-180 minut tygodniowo, powtarzając i poszerzając wiedzę zdobytą podczas zajęć prowadzonych przez lektora.


Nowoczesne słownictwo: Dzięki uwzględnieniu nowoczesnego, a zarazem niezwykle użytecznego słownictwa, uczestnicy kursów BLS uczą się wyłącznie przydatnych zwrotów mających praktyczne zastosowanie. Odpowiednio dobrany zakres słownictwa, wykorzystanie dialogów odwróconych oraz liczne słuchanki i czytanki umieszczone w podręczniku multimedialnym pozwalają uczniom szybko opanować umiejętność komunikacji w języku angielskim.Nieważne w jakim celu uczysz się języka angielskiego,
czy jest Ci to potrzebne do służbowego awansu, pozyskania lepszej pracy,
a może chcesz po prostu bez problemu porozumiewać się podczas zagranicznych wojaży-
nauka w Lloyds Language Center jest rozwiązaniem najbardziej korzystnym.
Referencje klientów
photo of client

Dagmara Nowak, 19 lat

Świetna szkoła i bardzo kompetentni nauczyciele, dzięki którym bez problemów zdałam rozszerzoną maturę z języka angielskiego na ponad 90%.
photo of client

Łukasz Morawski, 38 lat

Centrum językowe Lloyds świetnie przygotowało moich pracowników do konatków z ważnymi, zagranicznymi przedsiębiorcami.
photo of client

Kasia Węckiewicz, 28 lat

Bardzo miła kadra i przede wszystkim posiadające dużą wiedzę. Serdecznie polecam każdemu tą szkołę.